درباره ما

درباره دیجی آونگ

دیجی‌آونگ مرجع تخصصی نقد و بررسی و فروش اینترنتی تجهیزات های نظارتی و حفاظتی در ایران است. گروه‏‏‌های مختلف این گروه تجهیرات مانند: سوییچینگ،بی ان سی ، دزدگیر، دوربین های دام و بولت با تنوعی بی‌نظیر در دیجی آونگ عرضه می‏‏‏‌شوند. دیجی آونگ با در اختیار داشتن سهم عمده‏‌ای از بازار عرضه اینترنتی تجهیزات نظارتی و حفاظتی در ایران با تنوعی بسیار بالا از برندهای مختلف، در همراهی مشتریان در فرآیند خرید و حفظ جایگاه بی‏‏‏‌طرفانه در میان آنها، نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند. کاربران و مشتریان دیجی آونگ می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت دیجی آونگ را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری دیجی‌ آونگ میباشد.

چرا دیجی آونگ

ارسال سریع و مطمئن

تمام سفارشات مشتریان به صورت کامل تست و ارسال می گردد

ضمانت بازگشت وجه

تمامی محصولات دیجی آونگ دارای ضمانت بازگشت کالا هفت روزه میباشد.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

دیجی آونگ به صورت ۲۴ساعت آماده پاسخگویی به شما مشتریان عزیز میباشد.

مشتریان ما

جناب آقای

جناب آقایعلی فرامنش

سال هاست که از دیجی آونگ تجهیزات امنیتی برای شرکت خودم تهیه میکنم و در انتخاب محصول مناسب همیشه به بنده راهنمایی داده اند تا بتوانم بهترین محصول روز را خریداری کنم.

جناب آقای

جناب آقایمحمد جمشیدی

میتوان گفت بهترین فروشگاه تجهیزات حفاظتی دیجی آونگ است که با بهترین قیمت های روز و پشتیبانی ۲۴ساعته آماده خدمت رسانی به مشتریان است.

0
+
خریداران ثابت ما
0
+
مشتریان ما
0
ساعت
پشتیبانی محصولات
0
%
رضایت مشتری